Superaktiivne seerum

127.00 

See kerge geel rakendab maailma tõhusamaid looduslikke koostisosi, sealhulgas looduslikku mürrivaiku ja punaseid mikrovetikaid, selleks, et pakkuda nöole, kaelale ja dekolteepiirkonnale tõhusat vananemisvastast kaitset. Soovitatav küpsele nahale.

Kategooria:

Kirjeldus

Looduslik mürrivaik eemaldab kortsud ja kortsujooned, merevesi pinguldab ja niisutab nahka, nii on küpsel nahal nooruslikum väljanägemine. Punaste mikrovetikate ekstraktid ja kaheaastane kuningakepp parandavad ning kuningakepiõli stimuleerib kollageeni tootmist, samas aselaiinhape muudab heledamaks tumedad täpid nahal, nii saadakse sile, tugev ja särav jume. Kliinilise testi tulemused: nelja nädalaga on nahk niisutatum, noorenenud ja saanud oma sära tagasi. – 95% osalenuist leidis, et nahk on paremini niisutatud ja pehmem. – 90% arvas, et nahk on oma sära tagasi saanud. – 71% leidis, et nende nahk on kohevam. – 67% nägi, et nende nahk on pinguldunum ja seal olnud kortsud on vähenenud. – 52% täheldas oma naha nooruslikumat väljanägemist ja vananemismärkide vähenemist. – 90% toodet proovinud klientidest on öelnud, et ostaksid seda uuesti. *kliiniline test viidi läbi 21 naisega (45- kuni 65-aastased), kes kasutasid toodet 4 nädalat igal hommikul ja õhtul.

Merevesi: sisaldab rikkalikult mikroelemente ja mineraalsoolasid, on tõestatud toimega naha tugevusele ja hüdratsioonile. Kastoorõli toidab Orobranche Ekstrakt: suurendab naha looduslikku kaitsevõimet võimaliku ärrituse vastu. minimeerib põletikulisi reaktsioone. Looduslik mürrivaik (Kommiferoliin): vähendab kortsude sügavust, naha tugevdamine Punavetikad: toidab ja stimuleerib looduslikku immuunkaitset ja süsteemi parandusvõimet. Kaheaastase kuningakepi õli: stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning aitab parandada pindmisi kahjustusi, mis on põhjustatud kokkupuutest UV-kiirgusega ja keskkonnaagressoritega. Atselaanhape (leitud nisust, rukkist ja odrast): niisutab ja vähenevad tumedad laigud. Aitab kontrollida, neelab liigse rasu ja annab matistatud pinnaga lüsiini aminohappele tooni ja aitab peente kortsudega. Parabeenivaba ja sobiv kasutamiseks raseduse ajal. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: merevesi, propüleenglükool, glütseriin, vesi, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, fenoksüetanool, butüleenglükool, ksantaankummi, klorofenesiinkaprüül / triglütseriid, karamell, parfüüm (lõhn), Orobanche rapum ekstrakt, lüsiin, aselaiinhape, komiphora mukul vaigu ekstrakt, porphyra umbilicalis ekstrakt, naatriummetabisulfiit, oenothera biennis juurekstrakt, sidrunhape, kaalium-sorbaat.

Võite seda kasutada eraldi öösel või kreemi alusena hommikul koos Dheanne kreemiga kaitsmaks nahka ja tõstmaks naha looduslikku kaitsevõimet keskkonna suhtes.