Superaktiivne kontuurseerum

119.00 

Kasutusel hommikul ja õhtul, silmi ja huuli ümbritseva delikaatse naha intensiivseks toitmiseks ja taastamiseks merevee, hüaluroonhappe ja nisuekstraktiga. Punased mikrovetikad ja kaheaastase kuningakepi õli parandavad naha elastsust, samal ajal aitab kõrvits tursumise vastu ja aselaiinhape tõstab naha sära enneaegse vananemise märkide vastu võideldes. KLIINILISTE TESTIDE TULEMUSED pealekandmisel: toode imendub kiiresti nahka ja on kohese rahustava mõjuga. Peale 4 nädalat: Silmakontuuri sära taastub, tumedad ringid ja tursumine väheneb. – 95% leidis, et nende nahk on paremini niisutatud. – 86% leidis, et nende nahk on pehmem ja siledam. – 81% nägi märke naha regeneerumisest. – 76% täheldas toote kohest rahustavat mõju. – 76% leidis, et nende naha sära on taastunud. – 71% nägi, et nende silmad nägid vähem väsinud välja.- 62% nägi silmakontuuri kortsude vähenemist. – 52% täheldas huulekontuuri kortsude vähenemist. – 76% tursunud nahaga klientidest on märganud paranemist (tursumise vähenemist) – 65% tumedate ringidega klientidest on märganud olukorra paranemist (tumedate ringide vähenemist). – 86% seda toodet proovinud klientidest on öelnud, et ostaksid selle. * kliiniline test viidi läbi 21 naisega (45- kuni 65-aastased), kes kasutasid toodet 4 nädalat igal hommikul ja õhtul.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Merevesi: niisutav, taastav ja remineraliseeriv Tephrosia Purpurea (metsik indigo): stimuleerib β-endorfiini vabanemist, lõdvestab naha stressi. Kõrvits: tursumist vähendav Aselaiinhape (leidub nisus, rukkis ja odras): helendav lüsiin: aminohape, mis aitab peeneid jooni ja kortse parandada Parabeenivaba ja sobib kasutamiseks raseduse ajal TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisosad: merevesi, pentüleenglükool, vesi, polüsorbaat-20, glütseriin, fenoksüetanool, butüleenglükool, ksantaankummi, kloorfenisiin, teflrosia purpurea seemneekstrakt, karamell, parfüüm (lõhn), lüsiin, aselaiinhape , naatriumhüaluronaat, bensüülalkohol, cucurbita pepo seemneekstrakt, kaalium-sorbaat, sidrunhape.

Hommikul ja öösel kasutamiseks. Kandke silmakontuurile 1-2 piiska ja 1 piisk huulekontuurile maksimaalse mõju saavutamiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Hädatarvilik igapäevaselt kasutatav vahend voltide ja peente kortsude eemaldamiseks näo kõige delikaatseimais piirkondades, see kerge tekstuurgeel on intensiivsete vananemisvastaste omadustega, aidates küpset toonitut ja kuiva nahka.