Pinguldav intensiivne kompleks

80.00 

Taastav kompleks, mis parandab naha elastsust. Teepuu, eukalüpt ja kurereha on võimsamaid eeterlikke õlisid, mis jätavad nahale värske, tugevdatud ja täielikult niisutatud tunde. Ideaalne vanema ja päikese poolt kahjustatud naha jaoks.

Kirjeldus

Loodud naha värskendamiseks ja toneerimiseks botaanilise kastoorõliga, mida toetavad teepuu, sidrunheina, eukalüpti, pune, ylang ylangi ja Bourboni kurereha eeterlikud õlid. Rikastatud kurgirohu, magneesiumi, fosfori ja tsingiga, hästi tuntud oma stimuleerivate ja toneerivate omaduste poolest. Kliinilistes testides leidsid naised, et nende nahk tundus pehmem, paremini niisutatud ja tugevam. KLIINILISTE TESTIDE TULEMUSED – 95% leidis, et nende nahk on pehmem. – 91% leidis, et nende nahk on paremini niisutatud. – 86% leidis, et nende nahk on tugevam. * kliiniline test viidi läbi 22 naisega (41- kuni 64-aastased), kes kasutasid toodet 4 nädala jooksul.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Eeterlikud õlid: eukalüpt, pune, Palmarosa, kurerha, ylang, teepuu: eeterlikud õlid, mis on spetsiaalselt valitud nende toneerivate ja energiat andvate omaduste tõttu. Jääkelemente: magneesium ja tsink (kontsentreeritud merevesi): toneerimine; stimuleerib kollageeni tootmist. Fosfor (Alates Laminaria Digitan): kiirendab naha taastootmist. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: pinguldavad eeterlikud õlid: pulk-35 kastoorõli, PEG-45 Palmituumaglütseriidid, vesi, eukalüptileheõlid, harknääreürdiõli, fenoksüetanool, Cymbopogon martini õli, Pelargonium graveolens lilleõli metüülparabeen, Cananga odorata lilleõli, teepuuleheõli, parabeen, etüülparabeen, geraniool, limoneen, tsitronellool, linalool, tsitraalbensülbensoaat, bensüülsalitsülaat, eugenool. Pinguldavatest mikroelementidest: PEG-8-kaprüül /, vesi, propüleenglükool, polüglütserüül-6 isostearaadi isostearüül, isostearaadi dipropüleenglükool, tsüklopentasiiloksaan, kaprüül/triglütseriid, meresool, tsükloheksasiloksaan, fenoksüetanool, metüülparabeen, propüülparabeen, laminaria digita ekstrakt, plantago suur leheekstrakt, etüülparabeen.

Öösel: kasutage iseseisvalt. Segage enne pealekandmist pihus: – 5 piiska EO + 5 piiska TE vastavalt oma vajadustele. Hommikul: maskide, šampooni ja kehapiima käitumise tugevdamiseks ja isikustamiseks. Segage vahetult enne pealekandmist pihus: – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogus maski (kreem-, geel- või mineraal-) – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogus puuvõõrikušampooni – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogust botaanilist kehapiima. Isikustamaks botaanilist toonerit ja mariintoonerit: pöörduge oma iluterapeudi poole selgitamaks välja parim võimalus omaenda isikupärase tooneri segamiseks. Vältige kokkupuudet silmadega. Aine kokkupuutumisel silmadega loputage põhjalikult.