Oligoanne Seerum 30ml

107.00 

Rikkalikult looduslikke antioksüdante, tänu millele see korrigeeriv ravi taastab kurnatud ja musta naha tasakaalu. Kasutusel vananemisvastase kaitsesüsteemina, mis on eriti sobiv ummistunud või mitmeti probleemse naha puhul.

Kategooria:

Kirjeldus

Suurenenud hapnikuga varustatus selgendab ja tasandab naha tooni, nii korrigeeritakse kuivad ja rasvased osad nahast. Rakke stimuleerivad klorellad ja jääkelemendid merest taastavad naha nooruslikkuse, sileduse, nii on nahk pehme, värske ja tugev.

Peamised koostisosad: jääkelementidega merevesi: remineraliseeriv Chlorella: vananemisvastane aine, suurendab rakkude elujõudu ja energiat, silendab ja toneerib. Sobib kasutamiseks raseduse ajal. Täielik koostisainete loend: Koostis: peg-8 kaprüül / kaprüülglütseriidid, vesi, polüglütserüül-6 isostearaat, propüleenglükool, isostearüülisostearaat, tsüklopentasiloksaan, parfüüm (lõhn), kaprüül/kaprilltriglütseriid, tsükloheksasiloksaan, meresool, chlorella vulgaris ekstrakt, hüdrolüüsitud algiin, fenoksüetanool, bensüülsalitsülaat, heksüülkinnamal, limoneen, linalool, eugenool, tsitronellool, tsitraal, geraniool, ci 61565 (roheline 6).

Siluge ööseks nahale naha regeneratiivseks hooldamiseks või kandke rohkelt Oligoprotect Cream SPF 15/30 kreemi alla päeval.