Oligo puhastusgeel

39.00 

See delikaatselt lõhnav veepõhine puhastusvaht on rikastatud punaste vetikatega ja suuteline efektiivselt meiki, mustust ja liigset rasu eemaldama – nii jääb nahk värskeks, puhtaks ja pehmeks. Ideaalne ummistunud naha puhul.

Kirjeldus

Meik, mustus ja liigne rasu saavad kergesti ja õrnalt eemaldatud. Valemis on antibakteriaalsete ja saastumisvastaste omadustega punased vetikad, mille puhul on tegemist loodusliku koorijaga, mis aitab eemaldada surnud naharakke, mustust ja siluda nahka. Seebi- ja parabeenivaba, et tundlikku nahka mitte kuivatada ega ärritada.

PEAMISED KOOSTISOSAD:Seebivaba: ei kuivata ega ärrita isegi tundlikku nahka. Punane mereadru: hämmastavad antibakteriaalsed ja saastumisvastased omadused.Bioloogiline koorija: eemaldab surnud naharakud, naha ebapuhtused ja silendab nahka. Parabeenivaba, raseduse ajal kasutamiseks sobiv. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisosad: vesi, naatriumlauroüüli kaeraaminohapped, pega-150 pentaerütritüültetrastearaat, glütseriin, koko-betaiin, polüpropüleentereftalaat, peg-40-glütserüülkokoaat, naatriumkocetsulfaat, parfüüm (lõhn), fenoksüetanool, dinaatriumedeaat, propüleenglükool, kaprüülglükool, etüülheksüülglütseriin, asparagopsis armata ekstrakt, bakteritsiidne fermentatsioon, metüülkloroisotiasolinoon, kaalium-sorbaat, metüülisotiasolinoon, limoneen, linalool, ci 42090 (sinine 1), ci 19140 (kollane 5).

Kandke hommikul ja õhtul märjale nahale ja masseerige kergelt oma sõrmeotstega ringjate liigutustega sisse. Puhastage leige vee ja tselluloosisvammiga. Seejärel kasutage botaanilist või mariintoonerit. Vältige kokkupuudet silmadega. Kui aine satub silma, siis loputage hoolikalt.