Noorusliku sära eliksiir

297.00 

Hinnaliste looduslikult aktiivsete koostisosadega ja unikaalse pärlieliksiirivalemiga kaitseb see kerge vananemisvastane seerum igapäevaste väliste ärritajate eest, nii tekib looduslikult ilus nahk.

Kategooria:

Kirjeldus

Naha toon muutub koheselt säravamaks, kortsud kaovad. Kaks osa ultraniisutavat hüaluroonhapet ja aprikoosituumaõli segatakse säratekitavate omadustega roosi- ja liilialeherakkudega, et luua siidpehme ja läbipaistev nahk. Kliinilistes testides ütlesid naised, et nende nahk on siledam, tugevam ja niisutatum. KLIINILISTE TESTIDE TULEMUSED: – 86% naistest ütlesid, et nende nahk on ühtlasem. – 76% ütlesid, et nende nahk on tugevam ja paremini niisutatud. – 67% täheldas kortsude vähenemist. * kliiniline test viidi läbi 22 naisega, kes toodet 4 nädala jooksul igal hommikul ja õhtul kasutasid.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Hüaluroonhape: võimas looduslik niisutaja, mis esineb meie nahas, kuid mille kogus vanusega väheneb – see tähendab naha kuivaks muutumist ja peente kortsude teket. Selles valemis kasutab Anne Semonin hüaluroonhapet kõrge ja madala molekulmassiga (mõlema eelised: kohene ja pikaajaline pehmendav kortsudevastane toime) Kõrge molekulaarmassiga hape annab kohe tõstva efekti, kuna see tekitab veekihi naha pinnal. Väikese molekulmassiga hape tungib sügavaimatesse nahakihtidesse ja stimuleerib hüaluroonhappe sünteesi aprikoosiõliga: palju asendamatuid rasvhappeid, vitamiinid F, A ja E, tugevdab naha hüdroressursi lipiidse kilega, pehmendav, toitev Madonna liilia leherakud: aitavad saavutada säravat ja toneeritud nahka Roosileherakud: Taastavad naha kaitsevõimet ja tugevdavad seda, piirates samas kuivamist, vastustab enneaegset vananemist. Parabeenivaba ja sobib raseduse ajal kasutamiseks. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: vesi, glütseriin, propaandiool, Aprikoosipuuõli, kaprüül / triglütseriid, pentüleenglükool, alkoholidenaat., 1,2-heksaandiool, fenoksüetanool, hüdroksüetüülpiperatsiinetaansulfoonhape, ksantaankummi, naariumhüaluronaadi hüdroksüetültselluloos, karrageen, algiin, liiliasibulate leheraku ekstrakt, rosa centifolia leheraku ekstrakt, naatriumatsetaat, naatriumlaurüülsulfaat, tselluloosi pentaerütriitdinitraatdiatsetaat tetradi-t-butüülhüdroksühüdrotsinnamaat, naatriumhüdroksiid

Kandke peale hommikul ja öösel puhastatud näole ja dekolteepiirkonnale. Seejärel kasutage oma kreemi.