Mineraalmask 75ml

49.00 

Meremineraalidele looduslikud omased ravivõimed pakuvad selle dünaamilise ja paindliku maski puhul võimalust kasutamiseks maski, nahatoitja, silmapuhastajana. Ideaalne ummistunud elutule nahale.

Kategooria:

Kirjeldus

Nahk jääb täiesti klaariks ja värskeks. Looduslikud jääkelemendid merest ja mineraalid koos tõstavad naha vitaalsust, puhastavad ja niisutavad seda. Taimede nagu sidruni, humala, osi, männi ja rosmariini ekstraktid aitavad nahka puhastada, pinguldada ja tasakaalustada – nii saadakse üleüldiselt terve sära.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Laminaria merevetikad (pruunid) ja mineraalsed soolad: sidrunimahl, osi ja humala täiendav toneerimine: toneerimine, niisutav mänd ja rosmariin: aitab eemaldada toksiine ja parandab nahka. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: vesi, glütseriin , laminaria digitata pulber, magneesiumalumiiniumsilikaat, propüleenglükool, fenoksüetanool, metüülparabeen, propüülparabeen, etüülparabeen, tsitrusviljaseemne (sidruni) puuviljaekstrakt, equisetum arvense ekstrakt, humalakoonuseekstrakt, pinus sylvestris leheekstrakt, rosmariinileheekstrakt.

Kahepidine eesmärk: koorija ja mask! Koorimiseks kasutage pealekandmisharja õhukese kihi näole ja kaelale kandmiseks, 2 minuti järel hõõruge sõrmeotstega masseerides ümmargusi vetikatest koorimispäid naha peal, pühkides ära ülejäägi niiske tselluloosisvammiga. Kasutage iga päev või 1-2 korda nädalas, sõltuvalt nahaseisundist. Eraldiseisva maskina kasutatav naha sügavpuhastuseks, puhastamiseks helendamiseks – kandke peale ülaljärgnevalt, jättes nahale 10 minutiks.

Sulle võib meeldida ka…