Mariinemulsioon 50ml

59.00 

Väga kerge, mitteõline emulsioon, mis õrnalt niisutab ja kaitseb. Loodud sheavõid ja merevetikaid kasutades, nii niisutatakse ja värskendatakse nahka, mis saab heledama jume nooruslikuma elastsusega. Ideaalne õlise naha puhul või tasakaalu taastamiseks suvekuudel.

Kategooria:

Kirjeldus

Nahka niisutatakse, tasakaalustatakse ja kaitstakse. Merevetikaekstrakt ja sheavõi aitavad taastada rasvase naha tasakaalu ja noorendada ummistunud nahka. Olles rasvavaba, on soovitatud kasutamiseks ummistunud ja rasvase, noore naha puhul. Samuti kasutamiseks raseerivatele meestele, sest toode aitab rahustada ja pehmendada raseerimisjärgselt ärritunud nahka.

PEAMISED KOOSTISOSAD: sheavõi: kaitseb ja toidab nahka. Marine Criste: rakkude mikrovereingluse suurendamine ja energia laadimine. Valged meriahdrud: (Jania Rubens): mineraalidega rikastatud rakud. Sobib kasutamiseks raseduse ajal. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostisosad: vesi, hüdrogeenitud polüisobuteen, kaprüül-/kapriiltriglütseriid, diisopropüüldimeeri dilinoleaat, müristüüllaktaat, pentaerütritüültritesostearaat, butüleenglükool, sheavõi ekstrakt, dimetikoon, arahhüdüülalkohol, tribeheniin, tsetüülalkohol, propüleenglükool, glütserüülstearaat, peg-100-stearaat, behenüülalkohol, fenoksüetanool, ksantaankummi, arahiidüülglükosiid, parfüüm (lõhn), kloorfenisiin, dinaatriumedeaat, trietanoolamiin, crithmum maritimum ekstrakt, metüülparabeen, Jania Rubensi ekstrakt, sidrunhape, propüülgallaat, tokoferool, limoneen, linalool, tsitraal, butüülfenüülmetüülpropioon, alfa-isometüülioonon

Peamiselt kasutusel päeval naha kaitsmiseks, niiskuskao vältimiseks ja kuivusega võitlemiseks.