Lipoliss Intense tselluliidivastane geel

69.00 

Nahk on tugevam, siledam ja vormitud, isegi suured vistrikud ja esinev ümarus kaovad. Merelootoseekstrakti kontuurimine toimub koos mereekstrakti ja vetikate seguga, et anda jõudu juurde kehvasti toimivatele süsteemidele ja eemaldada rasvakogumid ning mürgid. Kliinilised testid näitasid, et naised tunnevad mõjutatud piirkondade olulist silenemist ja vormitumaks muutumist. Kliinilise testi tulemused: silenemisefekt*: keskmine vistrike vähenemine 40,9% (nahapinna silenemine) Kontuurmõju**: reie ümbermõõdu vähenemine kuni 4,2% e 2,3 cm * Kliiniline test viidi läbi 20 tselluliidiga naisel. Tulemused saadud pärast toote kasutamist kaks korda päevas 28 päeva jooksul. Keskmine ümbermõõdu vähenemine oli 6,8%. ** Kliiniline test viidi läbi 16 tselluliidiga naisel.ulemused saadud pärast toote kasutamist kaks korda päevas 28 päeva jooksul. Keskmine ümbermõõdu vähenemine oli 4%.

KEY INGREDIENTS
– Laminaria digitata: kõrgeima joodi kontsentratsiooniga pruunvetikad, mis aitab reguleerida lipolüütilist protsessi. Selle mikroelemendid ja mineraalivarud taasmineraliseerivad ja regenereerivad rakke.
– Fucus vesiculosus: rikastatud mikroelementidega, see soodustab geeli detoksifitseerivat toimet, eemaldades organismi kogunenud mürgid.
– hobukastanipuu: tuntud oma vasokonstriktoorse ja veenide toonimise omaduste tõttu, aitab verevarustust taaskäivitada.
– Kofeiin: tänu oma väga tõhusale salendavale tegevusele aitab see rasvkoes kogunenud triglütseriide põletada.
– Salendav kompleks koos puhaste ja looduslike eeterlike õlidega, mille sünergistlik toime toetab salenemist: greip, küpress, pune, rosmariin. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: VESI, ALKOHOLIDENAaT, ISONONÜÜLISONONANOAAT, GLÜTSERIIN, KOFEIIN, KARBOMEER, BENSÜÜLHAPE, LAMINARIA DIGITATA EXTRAKST, KLOORFENESIIN, GREIBIKOOREÕLI, LIMONEEN, AESCULUS HIPPOCOSTANUM (HOBUKASTANIPUU) SEEMNEEKSTRAKT, ALLANTOIIN, KSANTAANKUMMI, FUSSI VESICULOSUS EXTRACT, NAATRIUMHÜDROKSIID, KRITMIUM-MARITIMUM EKSTRAKT, MENTOOL, CUPRESSUS SEMPERVIRENS ÕLI, ROSMARIINILEHEÕLI, DEHÜDROAAEHAHAPPE, NAATRIUMIFÜÜTAT, KARAGENAANIEKSRAKT, SIDRUNHAPE, NAATRIUMBENSOAAT , TÜÜMIANIÕLI, KALTSIUMSORBAAT, LINALOOL, ALKOHOL, CI 42090 (SININE 1).

Kandke nahale hommikul ja õhtul tselluliidile kalduvais piirkondades (kätele, kõhule, kannikatele, reitele, puusadele ja põlvedele). Masseerige toodet kindlate, ringjate liigutustega, seejärel kasutage palpeerimis-rullimistehnikat optimaalsete tulemuste saavutamiseks. Geeljas tekstuur imendub koheselt. Peske kasutamise järel käsi. Ärge kandke näole. Ärge kasutage, kui olete rase või toidate last rinnaga. Aktiivsete koostisosade paremaks imendumiseks koorige Black Sand Body Scrubiga enne Lipolissi pealekandmist. Kannatades vee peetumise ja intensiivse vee äravoolamise all, enne kasutamist segage lihtsalt väike kogus Lipolissi 5 piisa Draining Intensive Complex Essential Oils ja jääkelementidega. Küsige oma iluterapeudilt nõu isikustatud nahahooldusprogrammi loomiseks.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Vormi, toneeri ja pingulda selle velvetroosa merelootoseekstrakti ja kofeiiniga rikastatud geeliga, et rasva lagundada ja vähendada tselluliidi esinemist. Sobiv kõigile nahatüüpidele. Pole mõeldud kasutamiseks rasedana või rinnaga toites.