Koeseerum 15ml

58.00 

Ultrakerge seerum isegi kõige õrnema naha niisutamiseks, matistamiseks ja tugevdamiseks. Sobilik kõigile nahatüüpidele ja eriti efektiivne lokaliseeritud peente kortsude raviks silmade, huulte ja kaela ümbruses.

Kategooria:

Kirjeldus

Tundlikku nahakudet tugevdatakse, taastatakse ja peened kortsud kaovad. Toode on piisavalt õrn selleks, et seda kasutada silmakontuurijana tursumise ja tumedate ringide adresseerimiseks. Kontsentreeritud merevesi koos jääkelementidega aitab säilitada optimaalsed niiskustasemed, samal ajal rahustab õrn roosivesi ärritunud nahka. Hüdrolüüsitud merekollageen toneerib nahka ja jätab selle pehmeks ning nõtkeks.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Kontsentreeritud merevesi: sisaldab kõiki meretaimestiku aktiivseid põhimõtteid, sealhulgas rohkem kui 20 mikroelementi, säilitab hüdratsioonibilansi. Ginkgo Biloba: (nimetatud kuldseks aprikoosipuuks) mõjutab vereringet ja oksüdeerumist. Roosivesi: rahustav, niisutav. HÜDROLÜÜSITUD merekollageen: toneeribb nahka Klorella: vananemisvastane aine, suurendab rakkude elujõudu ja energiat, pehmendab ja toniseerib nahka. Sobib kasutamiseks raseduse ajal TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: vesi, damaskuse roosi lillevesi, dipropüleenglükool , glütseriin, naatriumdna, glütserüülakrülaat / akrüülhappe kopolümeer, metüülparabeen, trietanoolamiin, propüleenglükool, fenoksüetanool, meresool, dinaatriumedeaat, chlorella vulgaris ekstrakt, heksamidiindistionaat, naatriumtsitraat, kloorfenisiin, ginkgo biloba lehe ekstrakt, propüülparabeen, sidrunhape, tsitronellool.

VÕidakse kasutada eraldi öösel või kreemi alusena hommikul. Kandke õrnade tõmmetega silma- ja huulekontuuri ümber ja kaelapiirkonna ülaossa või õrnalt üle kogu näo ja kaela.