Intensiivne rahustav kompleks

80.00 

Pehmelt taastav, paistetusvastane ööseks kasutamiseks mõeldud toode, mis on ideaalne tundliku või ärritunud naha puhul. Majoraan, itaalia sidrunikoor ja Centella Asiatica rahustavad sügelevat nahka ja vähendavad punetust, nii jääb nahk rahulikuks, siledaks ja pehmeks.

Kirjeldus

Vähendab kiiresti ärritust, nii on nahal rahulikum ja puhanud tunne. Loodud naha värskendamiseks ja toneerimiseks botaanilise kastoorõliga, mida toetavad majoraani, itaalia sidrunikoore, loorberi ja Centella Asiatica vesiekstrakt, mis on tuntud oma paistetusevastaste, rahustavate ja vasodilatsionaalsete omaduste poolest. Rikastatud kroomi, koobalti ja joodiga vereringluse tasakaalustamiseks ja kapillaarseinte kaitsmiseks.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Eeterlikud õlid: Roosiõli Majoraan: rahustav Lemmikloomakasvatus: suurendab vereringesüsteemi, vaskulaarne toonimine Centella Asiatica: paranemine, leevendab ummistusi. Mikroelemendid: koobalt: vereringe võimendamine. Jood (Laminaria digitata, pruunvetikad): hormonaalse süsteemi tasakaalustamine Kroom: rahustab sügelevat nahka, tasakaalustab veresüsteemi TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisained: rahustavad eeterlikud õlid: racho-35 kastoorõli, peg-45 palmituuma glütseriidid, vesi, origanoleheõli, glütseriin, tsitrusviljaseemnekooreõli, limoneen, linalool, fenoksüetanool, metüülparabeen, propüülparabeen, tsentella asiatica lille /lehe/varreekstrakt, etüülparabeen, tsitraal, geraniool, bensüülbensoaat. Rahustavad mikroelemendid: peg-8 kaprüül / kaprüülglütseriidid, vesi, polüglütserüül-6 isostearaat, propüleenglükool, isostearüülisostearaat, dipropüleenglükool, tsüklopentasiloksaan, kaprüül/kapriiltriglütseriid, tsükloheksasiloksaan, fenoksüetanool, metüülparabeen, crithmum maritimum ekstrakt, propüülparabeen, Vaccinium myrtillus vilja / leheekstrakt, laminaria digitata ekstrakt, etüülparabeen.

Öösel: kasutage iseseisvalt. Segage enne pealekandmist pihus: – 5 piiska EO + 5 piiska TE vastavalt oma vajadustele. Hommikul: maskide, šampooni ja kehapiima käitumise tugevdamiseks ja isikustamiseks. Segage vahetult enne pealekandmist pihus: – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogus maski (kreem-, geel- või mineraal-) – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogus puuvõõrikušampooni – 5 piiska EO + 5 piiska TE + väike kogust botaanilist kehapiima. Isikustamaks botaanilist toonerit ja mariintoonerit: pöörduge oma iluterapeudi poole selgitamaks välja parim võimalus omaenda isikupärase tooneri segamiseks. Vältige kokkupuudet silmadega. Aine kokkupuutumisel silmadega loputage põhjalikult.