Extreme Comfort kehakreem

58.00 

Ultraniissutav velvetine ja rikkalik kehakreem, mis koheselt leevendab kuiva või väga kuiva nahka. Ideaalne ilma poolt kahjustatud naha parandamiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Kuiva, tundlikku või kahjustatud nahka leevendatakse koheselt, makadaamiaõli ja sheavõi toidavad ja pehmendavad nahka. Makadaamiaõli ja sheavõi noorendavad ja pehmendavad nahka. Kuivatatud merevetikaekstraktid – mineraalirikkad, vitamiinid ja aminohapped stimuleerivad rakkude noorendamist ning mesilasvaha pakub nahale kaitsekihti ja taastab naha loomuliku elastsuse.

PEAMISED KOOSTISOSAD: makadaamiaõli: rasvhapete, vitamiinide ja kaltsiumi sisaldusega: naha toitmine Sheavõi: naha toitmine Laminaarvetikad: remeneraliseerimine Mesilasvaha: parandab nahakaitsevõimet Parabeenivaba ja sobib kasutamiseks raseduse ajal. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: vesi, parafiinvedelik (mineraalõli), tsetaraüül-etüülheksanaat, makadamia ternifolia seemneõli, sheaõli, glütseriin, glükoolstearaat, mesilasvaha, propüleenglükool, kaalium-tsetüülfosfaat , eikoseeni kopolümeer, fenoksüetanool, metüülmetakrülaadi ristpolümeer, heksüleenglükool, karbomeer, tokoferüülatsetaat, bensoehape, parfüüm (lõhn), etüülheksüülmetoksütsinnamaat, tetranaatriumedeaat, fruktoos, glükoos, naatriumhüdroksiid, dehüdroäädikhape, laminaria digitata ekstrakt, dekstriin, sahharoos, uurea, butüülfenüülmetüülpropioonhape, hüdroksütsitronell, alaniin, asparagiinhape, glutamiinhape, heksüülnikotinaat, bht.

Kandke nahale igapäevaselt selle puhastamiseks, naha kuivatamiseks duši järel.