Brightening Seerum

107.00 

Nahale, mis kannatab päikesepigmentatsiooni ja vananemismärkide käes, see intensiivne seerum rakendab merepõhiste mineraalide parimaid säraloovaid omadusi jume värskendamiseks ja nahale ühtlasema väljanägemise andmiseks.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Pigmentatsioon ja tumedad tähnid on vähenenud, alles on ühtlasem nahatoon ja nahk ise on üleüldiselt särav. Toode sisaldab rohkelt antioksüdante selleks, et neutraliseerida õhusaastajate mõjud, see on ideaalne nende jaoks, kes elavad linnakeskkonnas. C-vitamiini antioksüdeeriv toime takistab melaniini tootmist, samal ajal korrigeerivad mereliilia ja pruunid vetikad laigulist nahka, muutes selle säravaks ja täielikumaks. KLIINILISE TESTI TULEMUSED – 91% ütlesid, et nende jume muutus säravamaks ja esinenud pigmentatsioon vähenes. – 95% leidis, et nende nahk sai tagasi oma läbinähtavuse. * kliiniline test viidi läbi 20 aasia naisega, kellel olid nahal hüperpigmenteerunud laigud, nad kasutasid selgitavat seerumit kord päevas ja selgitavat kreemi kaks korda päevas kuuenädalase perioodi jooksul. Efektiivsustestid: dermatoloogilise kontrolli alusel Brightening Cream SPF 15 ja Brightening Serumi hindamine kahekümnel 40- kuni 60-aastasel naisel, kellel esinesid näol hüperpigmenteerunud tähnid. Testid viidi läbi ristpolariseeritud digitaalse fotograafia ja enesehindamisküsimustike abil. Brightenin Serumi näole kandmine kaks korda päevas (hommikul ja õhtul), iga päev kuuenädalase perioodi jooksul.

Brightening Cream SPF 15 näole kandmine kord päevas (hommikul) iga päev kuuenädalase perioodi jooksul.

Peamised koostisosad: C-vitamiini derivaadid (Tetraheksüldetsüülaskorbaat): inhibeerib melaniini tootmist. Antioksüdandi toime stimuleerib kollageeni sünteesi. Helendab naha värvust ja vähendab pigmentatsiooniväljade moodustumist. Pancratium maritimum ekstrakt (mereliilia): vähendab pruunide laikude suurust ja pigmenteerumist vananemise või päikese käes. Dictyopter membranacea ekstrakt (pruunvetikad): toimib melanosoomide ajal nende küpsemise ja rände suunas epidermi tipus, vähendab naha pigmentatsiooni, jättes selle säravaks ja läbipaistvamaks. UV-filtreerimissüsteem (UVA-/ UVB-vastased päikesefiltrid – etüülheksüülmetoksünnamaat, etüülheksüülsalitsulaat, Bensofenoon-3, oktokrüliin pakuvad tõhusat kaitset UV-kahjustuste eest), Antioksüdant (E-vitamiin) ja mustusvastane aine (ergothioniin) takistavad uute pruunide täppide moodustumist neutraliseerides UV-valguse ja reostuse poolt põhjustatud potentsiaalselt ohtlikke vabu radikaale. Niisutavad ained kaitsevad epidermi dehüdratsiooni eest, hoides nahka sileda, säravana. Parabeenivaba ja sobib kasutamiseks raseduse ajal. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: Koostis: vesi, glütseriin, tetraheksüldetsüülaskorbaat, butüleenglükool, propüleenglükool, trietüülheksanoiin, kookakrülaat/kapraat, ppg-12/smdi kopolümeer, fenoksüetanool, naatriumakrülaat / naatriumakrüloüüldimetüültauraat-kopolümeer, isoheksadekaan, ksantaankummi, polüsorbaat 80, sidrunhape, kaprüülglükool, dinaatriumedeaat, meresool, sorbitaanoleaat, kloorheksidiini diglükonaat, tokoferool, dictyopteris membranacea ekstrakt, päevalilleseemneõli, pankreatium maritimum ekstrakt, glütserüülstearaadi tsitraat, naatriumstearaüül glutamaat, ergotiiooniin. See koostisainete loend võib muutuda. Kõige värskeimate koostisosade loendi leiate toote pakendilt.

Kandke näo- ja dekolteeahale hommikul pärast naha botaanilise piima või Oligo puhastusgeeliga puhastamist ja toneerige botaanilise või mariintooneriga. Kasutatav eraldi või helendava kreemi all intensiivsemaks naha helendamiseks.