Brightening Cream SPF 15 50ml

84.00 

Luksuslik, kiirelt imenduv kreem C-vitamiini derivatiivii, mereliilia ja pruunvetikatega aitab minimeerida nahal esinevate tumedate tähnide hulka, kaitstes nahka keskkonnakahju eest. Regulaarse kasutamisega särab nahk eredamalt ja näeb säravam välja.

Kategooria:

Kirjeldus

Rikkalik ja kiiresti imenduv kreem, mis niisutab nahka ja vähendab tumedate tähnide esinemist, kaitstes samal ajal nahka keskkonnakahju eest. Regulaarse kasutamisega hakkab sinu nahk kergemalt, eredamalt särama. Keeruline valem, mis kasutab eksklusiivset särakompleksi – segu C-vitamiini derivatiivist, merelillest ja pruunvetikaist aitab vähendada pigmenteerumist säravama ühtlasema jume saavutamiseks. Anne Semonini Brightening Cream SPF 15 kaitseb sinu nahka enneaegset vananemist esile kutsuvate keskkonnategurite eest. Segu pakub efektiivseid UV-filtreid esimese kaitsekihina, detoksifitseerivad antioksüdandid neutraliseerivad õhusaastajate tekitatud kahju ja merepõhised mineraalid ja niisutajad tagavad naha säravuse. EFEKTIIVSUSTESTID:

Dermatoloogilise kontrolli all toimunud Brightening Cream SPF 15 ja Brightening Serumi efektiivsuse hindamine 20 40- kuni 60-aastase naise puhul, kelle näol on hüperpigmenteerunud tähnid. Testid viibi läbi ristpolariseeritud digifotograafiat ja enesehindamisküsimustikke kasutades. Brightening Serumi kandmine näole kaks korda päevas (hommikul ja õhtul), iga päev, kuue nädala jooksul. Brightening Serumi kandmine näole kord päevas (hommikul), iga päev, kuue nädala jooksul. Olulised tulemused: jumestus-/tähnide eemaldamise efektiivsus. Enam kui 90% naistest kinnitasid naha paremaks muutumist, 91,7% naistest leidis, et nende jume on säravam ja olemasolev pigmenteerumine on vähenenud. 95,8% naistest leidis, et nende nahk taastas oma läbipaistvuse.

PEAMISED KOOSTISOSAD: C-vitamiini derivaadid (Tetraheksüüldetsüül-askorbaat): takistab melaniini tootmist. Antioksüdandi toimel stimuleeritakse kollageeni sünteesi. Helendab naha värvust ja vähendab pigmentatsiooniväljade moodustumist. – Pancratium maritimum ekstrakt (mereliilia): vähendab pruunide laikude suurust ja pigmenteerimist vananemise või päikese käes. – Dictyopteris membranacea ekstrakt (pruunvetikad): toimib melanosoomide ajal nende küpsemise ja rände suunas epidermi tipus, vähendab naha pigmentatsiooni, jättes selle säravaks ja läbipaistvamaks. – UV-filtreerimissüsteem (UVA-/UVB-tüüpi päikesefiltrid – etüülheksüülmetoksütsinamaat, etüülheksüülsalitsülaat, bensofenoon-3, oktokrüliin pakuvad tõhusat kaitset UV-kahjustuste eest); – antioksüdant (E-vitamiin) ja reostusvastane aine (ergothioniin) takistavad uute pruunide plekkide teket, neutraliseerides potentsiaalselt ohtlikke vabu radikaale, mis on põhjustatud UV-valguse ja reostuse poolt. – Niisutavad ained kaitsevad epidermi dehüdreerumise eest, hoides nahka sileda, täis, kiirgusega. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisained: vesi, etüülheksüülmetoksütsinnamaat, etüülheksüülsalitsülaat, c12-15 alküülbensoaat, butüleenglükool, bensofenoon-3, oktokrüleen, glütseriin, polümetüülmetakrülaat, tsetarüülalkohol, glütserüülstearaat, peg-100 stearaat, ppg-12 / smdi kopolümeer, tetraheksüldetsüül-askorbaat, naatrium polüakrülaat, isododekaan, fenoksüetanool, dimetikoon, polüglütserüül-3-diisostearaat, etüülheksüülglütseriin, tsetearet-20, kaprüülglükool, karbomeer, polüakrülaat-13, dinaatriumadeta, maris sal (meresool) / sel marin, polyisobutene, dimetikooni ristpolümeer-3, hüdrolüüsitud algiin, naatriumhüdroksiid, dictyopteris membranacea ekstrakt, maris aqua (merevesi) / eau de mer, chlorella vulgaris ekstrakt, polüsorbaat 20, bht, tsetet-10, laureth-4, sorbitaan isostearaat, pankreatium maritimum ekstrakt, tokoferool

Kandke näole ja dekolteepiirkonnale hommikul pärast naha puhastamist botaanilise piima või Oligo puhastusgeeliga ja toneerige botaanilise tooneri või mariintooneriga. Kasutatav iseseisvalt või helendava seerumiga intensiivsemaks helendamiseks. Sobilik igale vanusele ja nahatüübile.