Botaaniline tooner

44.00 

Loodud antioksüdeerivate omadustega kibe nõiapuud kasutades, et nahka pehmelt toneerida, rahustada ja tasakaalustada. Kasutage tooder eraldi või vastavalt oma naha vajadustele koos Anne Semonini eeterlike õlide ja mikroelementidega*. Sobib kõigile nahatüüpidele. *Palun pange tähele: isetehtud segud peaksid valmima terapeudiga konsulteerides ja valmis segatama vahetult enne kasutamist.

Kirjeldus

Nahk on kergelt toneeritud, pehmendatud ja tasakaalustatud. Tooner tungib nahka ja lümfi mikroelementide ja eeterlike õlide segu tõttu, suurendades nii rakuvahetust ja rakkude regenereerimist.

PEAMISED KOOSTISOSAD: deioniseeritud vesi: niisutav looduslik alus nõiapuukontsentraat: rahustav, taastav, antibakteriaalne, kibe sobilik kasutamiseks raseduse ajal TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisosad: vesi, peg-7 glütserüülkokoaat, dipropüleenglükool, polüsorbaat 20, peg / ppg-14/4 dimetikoon, propüleenglükool, kloorfenisiin, metüülparabeen, parfüüm (lõhn), tsitrimooniumbromiid, dikaaliumedeaat, trometamiin, nõiapuuekstrakt, heksüülkaneel, linalool, tsitronellool, hüdroksütsitronell, geraniool, limoneen.

Kandke näkku ja kaelale hommikul ja õhtul puuviljapadjakesega, pärast naha botaanilise piimaga puhastamist. Silmameigi eemaldamiseks kasutage eraldi botaanilist toonerit, ilma sega segamata – kandke materjal laugudele ja ripsmetele puuvillapadjakesega.