Oligo Protect Cream SPF 15

77.00 

Ülim päevane kaitsja, eriti linnakeskkondades. Rikkalike meremineraalidega jätab selle kerge ärasulav tekstuur naha pehmeks ja helendavaks. Samal ajal kaitsevad UV-filtrid nahka vananemise eest.

Out of stock

Category:

Description

Nahka pehmendatakse, niisutatakse ja kaitstakse keskkonnast tingitud stressi vastu. Merest pärinevad mineraalid ja mikroelemendid – kaalium, magneesium, kaltsium – taastavad mineraale naha loomuliku kaitsebarjääri tugevdamiseks. UVA- ja UVB-filtrid aitavad vältida naha kahjustamist UV-kiirtega ja kortsude tekkimist.

PEAMISED KOOSTISOSAD: Merepõhised mineraalid ja mikroelemendid (kaalium, magneesium, kaltsium): tugevdada naha looduslikku kaitsevõimet ja taastada seda mineraalidega. Niisutavad ained: kaitsta epidermist vedelikukaotuse eest, hoides nahka sileda, täidlasena, säravana. Anti-UVA / UVB-filtrid: kaitsevad nahka nii UV-kiirguse kui ka keskkonnastressi eest, mis põhjustavad enneaegset vananemist. Parabeenivaba ja sobib kasutamiseks raseduse ajal. TÄIELIK KOOSTISOSADE NIMEKIRI: koostisosad: vesi, etüülheksüülmetoksütsinnamaat, c12-15 alküülbensoaat, kookakrülaat / kapraat, isopropüülpalmitaat, glütserüülstearaat, peg-100-stearaat, butüleenglükool, metüleenbisbensotriasolüültetrametüülbutüülfenool (nano), oktokrüleen, dikaprüülüülkarbonaat, ppg-15 stearüüleeter, etüülheksüültriasoon, bis-etüülheksüüloksüfenool metoksüfenüültriasiin, fenoksüetanool, naatriumakrülaat / naatriumakrüloüüldimetüültüraadi kopolümeer, isoheksadekaan, detsüülglükosiid, kloor-fenesiin, ksantaankummi, kaprüülüülglükool, dinaatrium edta, polüsorbaat-80, polüakrülaat-13, parfuüm (lõhn), polüisobuteen, sorbitaanoleaat, propüleenglükool, maris sal (meresool) / sel mariin, polüsorbaat 20, bht, sorbitaanisostearaat, naatriumhüdroksiid, tokoferool, sojaglütsiin (sojaõli)

Kandke toode näkku ja dekolteepiirkonda hommikul pärast puhastamist botaanilise piima või Oligo puhastusgeeliga ja toneerige botaanilise tooneri või mariintooneriga. Intensiivsega detoksifitseerimis- ja toneerimisprotseduuri jaoks kandke peale mõni piisk Oligoanne seerumit enne Oligo Protect Cream SPF 15 kasutamist. Peamiselt mõeldud vaid päevaseks kasutuseks, näole ja dekolteepiirkonnale kandmiseks valitud Anne Semonini seerumile